INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kush e veshi e para? Jonida Maliqi dhe Nora Istrefi bëjnë ‘xing’ me të njëjtin fustan [FOTO]

Kush e veshi e para? Jonida Maliqi dhe Nora Istrefi bëjnë ‘xing’ me të njëjtin fustan [FOTO]

Publikuar më: 17:32 03-03-2020

Jonida Maliqi dhe Nora Istrefi janë dy nga këngëtaret më tërheqëse të ekranit.

Çdo veshje e tyre pa dyshim është në hap me kohën dhe mjaft e pëlqyer. Së fundmi, dy këngëtaret kanë bërë ‘xing’ me të njëjtin fustan. P

ak muaj më parë ishte Jonida ajo që u shfaq në një nga puntatat e “ADC” me një fustan të gjatë bezhë, mjaft shik.

Ndërsa sot Nora ka publikuar foto me të njëjtin fustan.

Të dyjave i rri mjaft bukur, për shkak edhe të formave trupore mjaft elegante.

Me siguri ky fustan tani do të vishet më gjerë, pasi kombininet e dy këngëtareve pëlqehen gjithmonë shumë.

 

Article Logic
Execution time: 0.0029339790344238