INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kujt i tha Fifi ''të dua'' dhe ''shko në finale për mua'' para se të dalë nga Big Brother?

Kujt i tha Fifi ''të dua'' dhe ''shko në finale për mua'' para se të dalë nga Big Brother?

Publikuar më: 12:35 26-11-2021

Filloreta Raci është larguar nga Big Brother VIP. Ajo tha se këtë vendim e ka marruar pasi që dëshiron që të merret më shumë me vetën e saj.

“Kam nevojë të dalë jashtë, që të merrem me veten ju pres pas 50 ditëve. Po ju ik një banore shumë e fortë prej shtëpisë. Juve që jeni të fortë po ua bëj rrugëtimin më të lehtë”, ka thënë Fifi.

Por, para kësaj ajo kishte disa biseda më banorët brenda. Ajo teksa po përshëndetej i tha DJ Pm “Të dua shumë bro”.

Ndërsa me aktorin, Donald Veshaj ajo kishte një bisedë më emocionale duke folur edhe për premtimet e tyre. 

“Më ke premtuar se do shkojmë në finale”, i tha Donaldi Fifit i emocionuar.

“Shko ti për mua në finale”, ia ktheu Fifi shumë e emocionuar.

Ndryshe, Fifi ka qenë njëra nga banorët e para të shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Ai ka marrë vëmendje të madhe fillimisht për deklaratat e saj në lidhje me shëndetin mendor dhe më pas me raportin me ish-futbollistin, Granit Cana.

Article Logic
Execution time: 0.0032188892364502