INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kujt i ngjan më shumë? Zbulohet foto e parë e vajzës së MC Kreshës! [FOTO]

Kujt i ngjan më shumë? Zbulohet foto e parë e vajzës së MC Kreshës! [FOTO]

Publikuar më: 21:36 04-11-2020

Në qershor të këtij viti, reperi MC Kresha u bë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij, Erzina, solli në jetë një vajzë që quhet Iza. Dyshja u treguan shumë të rezervuar dhe nuk publikuan foto dhe video me të voglën e tyre. Por kjo ka ndryshuar së fundmi. Së fundmi, Erzina ka publikuar një foto të Izës. Në këtë foto, e vogla shihet duke qeshur teksa fle dhe menjëherë fansat kanë nisur komentet për të bërë krahasimet, nëse vogëlushja i ngjan më shumë të atit apo nënës së saj.

erzv.jpg

 

Si mendoni ju? Apo nuk dallohet ende...

Article Logic
Execution time: 0.0038468837738037