INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kujdes, ju marrin inat për jetë! Ja shprehjet që nuk duron dot secila shenjë e horoskopit

Kujdes, ju marrin inat për jetë! Ja shprehjet që nuk duron dot secila shenjë e horoskopit

Publikuar më: 22:53 06-04-2018

Bazuar në karakteristikat sipas shenjës së horoskopit, ka fraza në veçanti që shenjat e zodiakut nuk i suportojnë dot. Iu duken absurde kur i dëgjojnë dhe ka shumë mundësi t’ju marrin inat përjetë. Ja cilat janë ato!

SHIGJETARI: ‘Po turpëron veten.’

DASHI: ‘Nuk mund ta bësh sipas mënyrës tënde.’

PESHQIT: ‘Je pa iluzione.’

DEMI: ‘Je thjesht xheloz.’

PESHORJA: ‘Po e ekzagjeron kot.’

AKREPI: ‘Qetësohu.’

BINJAKËT: ‘Je njeri me dy fytyra.’

GAFORRJA: ‘Boll u bëre nxitës.’

LUANI: ‘Nuk sillet gjithçka rreth teje.’

VIRGJERËSHA: ‘Pse je kaq mendjengushtë?’

BRICJAPI: ‘Je shumë perfeksionist.’

UJORI: ‘Por çfarë do të mendojnë njerëzit?!’

Article Logic
Execution time: 0.0075719356536865