INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

Kriza politike! Akuzat PS-PD, reagon dhe LSI [VIDEO]

Publikuar më: 15:27 18-04-2017

Asnjë sinjal as sot për tërheqje nga kriza politike nuk ka ardhur as nga Kryeministri Rama e as nga Kreu i opozitës, Basha.
Ndërkohë që Rama e Basha shkëmbejnë akuza në distancë, Lëvizja Socialiste për Integrim bën apel që ata ti thërrasin arsyes dhe të ulen të dialogojnë për të shkuar më pas në zgjedhje të gjithë sipas standardeve.
Mësoni më shumë detaje nga kronika e IN News…

Article Logic
Execution time: 0.0033788681030273