INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
KOLAUDIM

KOLAUDIM

Publikuar më: 17:46 27-09-2017

Nëse Parlamenti të duket komedi dhe je tip që ironizon problemet e përditshme, atëherë ti je një kolaudues perfekt!
Një treshe energjike si Mateo, Vini dhe Marseli janë të duhurit për të komentuar aktualitetin nga ai politik deri tek sportivi me dozat e pafunda të humorit, ironisë por edhe të vërtetës përmes komenteve dhe intervistave të cilat do të vijnë cdo diteë në IN Tv, ora 19:00

Më shumë në këtë kategori: « GOSSIP GIRL
IN STYLE »

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.013154983520508
    array(1) { ["section"]=> string(14) "kolaudim-37632" }