INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
GOSSIP GIRL

GOSSIP GIRL

Publikuar më: 17:40 27-09-2017


Mirë se erdhët në zonën më të pasur të new York, këndi i lojrave i gjithë miqve të mij. A doni të dini si jetojnë të pasurit e të famshmit? Epo unë jetoj për këtë punë. Njihuni me ish gocën më popullore. Ish shoqa e ngushtë. Djali që e do. Dhe djali që nuk mund ta ketë. Fama ka çmimin e vet. Dhu kush jam unë? Ky është një sekret që nuk do e them kurrë. E dini se më doni, xoxo, Gossip Girl.

Më shumë në këtë kategori: « WEEDS
KOLAUDIM »

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0095510482788086
    array(1) { ["section"]=> string(17) "gossip-girl-37631" }