INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kjo femër VIP e pyet ''kur do martohemi'', Oriola Marashi se lë pa përgjigje, shihni çfarë i thotë! [FOTO]

Kjo femër VIP e pyet ''kur do martohemi'', Oriola Marashi se lë pa përgjigje, shihni çfarë i thotë! [FOTO]

Publikuar më: 21:24 25-05-2019

Oriola Marashi është padyshim një ndër femrat më seksi shqiptare,. Ajo ka disa ditë që po poston fotografi në rrjetin e saj Instagram nga plazhi, ku përveç natyrës së bukur të bregdetit shqiptar, ajo si çdo herë ka treguar asetet e saj bombastike.

Me bikini ngjyrë rozë Oriola shfaqi trupin përvëlues dhe sigurisht që nuk mund të mungonin komentet e shumta të fansave, por edhe të personazheve të njohur publikë.

Siç duket fotoja e fundit e Oriolës i ka pëlqyer edhe blogeres dhe make up artistes së njohur “missada” emri i së cilës është Ada.

Kjo e fundit pasi donte të hidhte ujë të ftohtë për të marrë veten, i ka thënë me shaka Oriolës “kur do martohemi”.

Oriola nuk e la pa përgjigje dhe qeshi me pyetjen duke i thënë: “hahahaha kur të vi”.

 

shorejtd.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033788681030273