INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kjo është reperja që i bën ‘Diss’ Taynës dhe Rinës [VIDEO]

Kjo është reperja që i bën ‘Diss’ Taynës dhe Rinës [VIDEO]

Publikuar më: 14:34 04-09-2018

Tayna dhe Rina janë dy reperet e momentit të cilat konsiderohen rivale të njëra-tejtrës. Por në skenë është shfaqur një tjetër repere e cila duket se ka ardhur me në ‘Diss’ për Taynën dhe Rinën.

‘Nina Nona’ titullohet kënga më e re e reperes Nikka, të cilën e ka shoqëruar edhe me video.

Ajo që bie në sy është teksti që ka përzgjedhur , ku duket si “diss” për dy reperet femra – Taynas dhe Rinës. Duhet të presim ndonjë reagim nga vajzat?

Article Logic
Execution time: 0.0036499500274658