INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këto 4 shenja të horoskopit dashurojnë vetëm njëherë në jetë...

Këto 4 shenja të horoskopit dashurojnë vetëm njëherë në jetë...

Publikuar më: 11:51 07-08-2019

Disa njerëz dashurohen përditë, ndonjë tjetër vetëm njëherë në jetë.

Në këtë ndikon edhe shenja e horoskopit, ndërsa këto katër shenja duan vetëm një person gjatë tërë jetës së tyre.

Gaforrja – shenja më besnike e Zodiakut. Logjikisht – do vetëm një person në jetë. Kur njëherë t’ua falë zemrën, i juaj është përgjithmonë, madje edhe nëse ndaheni prej tij. Emocionet e tij janë të përhershme dhe duhet të gaboni keq që Gaforrja të pushojë t’ju dojë.

Peshqit – janë të gjendje të kalojnë vite, nëse jo edhe dekada, duke adhuruar vetëm një person. Meqë për nga natyra janë ëndërrimtarë, vështirë e dallojnë realitetin nga fantazia, prandaj janë në gjendje që në kokën e tyre të krijojnë pamje të idealizuar dhe joreale të personit të cilin e duan.

Demi – u duhet shumë kohë që të dashurohen dhe janë shumë të kujdesshëm në zgjedhjen e partnerit. Nuk kanë prirje për aventuar sipërfaqësore, ata synojnë lidhje serioz. Mu për këtë janë me ata me të cilët janë të gatshëm ta kalojnë tërë jetën.

Bricjapi – vështirë hapen para njerëzve tjerë nga

Article Logic
Execution time: 0.0038449764251709