INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HOROSKOPI DITOR/ Qenka një ditë fantastike për këto shenja, dashuri, para dhe...

HOROSKOPI DITOR/ Qenka një ditë fantastike për këto shenja, dashuri, para dhe...

Publikuar më: 09:00 26-07-2019

Dashi

21 Mars – 19 Prill

Dita fillon e mirë, perspektiva të mira, ju do të jeni të pasionuar dhe të gëzuar. Judo të jeni në gjendje të sillni qartësi në një situatë komplekse në çift. Beqarët në sajë të Mërkurit do të kenë shanse të mëdha të rimëkëmbjes. Mundësi të reja në sektorin profesional, ju do të keni një rol prestigjioz, mos e nënvlerësoni atë.

Demi

20 Prill – 20 Maj

E ardhmja buzëqesh tek ju dhe ju jeni plot energji. Marrëdhëniet me partnerët gjithashtu përmirësohen, edhe nëse duhet të përpiqeni të përshtateni me nevojat e tyre. Do të ketë takime të reja për beqarët, por këto do të jenë njohje të thjeshta. Puna garanton siguri ekonomike, dhe edhe nëse jeni personalisht të kënaqur, është në rregull.

Binjakët

21 Maj – 20 Qershor

Ju do të filloni ditën tuaj të lumtur dhe të kënaqur, jeni të relaksuar me shoqërinë e duhur, edhe nëse në disa momente konfuzioni dhe nervozizmi mund të vijnë nga ndërhyrjet e jashtme. Për beqarët ka takime interesante, por që duhen analizuar me kujdes. Puna ju bën të mendoni dhe do t’ju duhet të kujdeseni për një çështje që ju nuk mund ta lini, por ju duhet ta zgjidhni sa më shpejt që të jetë e mundur.

Gaforrja

21 Qershor – 22 Korrik

Për fat të mirë tensioni bëhet më i lehtë dhe diçka në dashuri do të përmirësohet, por mos prisni ndryshime të mëdha. Për beqarët, fantazia mund të arrihet tek një mik, por do të jetë vetëm një zjarr kalimtar. Lajme profesionale në horizont, Marsi ju shtyn të luftoni për një stabilitet që duket i afërt.

Luani

23 Korrik – 22 Gusht

Edhe sot për çiftet e qëndrueshme, pasioni do të jetë në nivele të kënaqshme, por shumë njerëz do të duhet të marrin në konsideratë atë që ata do të hasin. Beqarët do të jenë të favorizuar në takime, mund të ketë marrëdhënie të reja, por shumë do të jenë vetëm zjarr si fije kashte. Marsi do të rrisë prestigjin dhe famën tuaj, ata që praktikojnë aktivitete artistike do të tregojnë gjithë talentet e tyre.

Virgjëresha

23 Gusht – 22 Shtator

Për gjithë ditën qielli do të jetë në favor të atyre që jetojnë një marrëdhënie romantike të lindur kohët e fundit. Shumë nga shenjat do të jenë në gjendje të krijojnë një themel të fortë për të ardhmen. Për beqarët do të ketë dashuri të reja, takime, pasione dhe atraksione me perspektiva të mira për gjetjen e dashurisë. Sot ju do të jeni në gjendje të gjeni mënyrën më të shkurtër për të arritur sukses, ndiqni atë, por pa kompromentuar.

Peshorja

23 Shtator – 22 Tetor

Hëna rezervon shumë surpriza në dashuri për ty. Edhe nëse ke pak kohë për t’u kushtuar ndjenjave, gjithçka do të vazhdojë të jetë mirë. Beqarët tani do të jenë në gjendje për të kërkuar për lajme dhe emocione të reja. Do të jeni të kënaqur me atë që keni arritur, do të keni edhe njohje dhe do të jeni të kënaqur.

Akrepi

23 Tetor – 21 Nëntor

Jini të gatshëm të reagoni edhe në historitë e paqarta të dashurisë dhe të gëzoni këtë ditë pa menduar për të kaluarën. Beqarët do të duhet të përpiqen për të zbutur situata të paqarta që mund të dëmtojnë imazhin e tyre. Edhe nëse do të ketë shpenzime të papritura, nga ana tjetër puna rezervon shumë kënaqësi dhe gjithashtu fitime të reja.

Shigjetari

22 Nëntor – 21 Dhjetor

Përdorni favorin e yjeve për të zgjidhur problemet e dashurisë, sot ju do të jeni në gjendje të bindni partnerin tuaj për ndjenjat tuaja. Beqarët do të duhet të mbledhin mendjen për të marrë një vendim, nuk do të jetë shumë e vështirë në qoftë se ju nuk doni që një person të largohet nga ju. Një moment vendimtar për të zgjidhur çështjet praktike dhe të biznesit, disa pengesa nuk duhet të bëjnë që ju të alarmoheni.

Bricjapi

22 Dhjetor – 19 Janar

Gjërat e dashurisë përmirësohen, do të shihni gjithçka me më pak dyshim dhe mbi të gjitha nuk do të ndaleni në keqkuptimet e para ose vështirësitë në çift. Zemrat e vetmuara që duan të bien në dashuri do të duhet të dëgjojnë zemrën dhe jo atë që mendojnë të tjerët. Mos e humbisni energjinë në zona që nuk ju interesojnë, kujdesuni për zonat në të cilat jeni tashmë të angazhuar.

Ujori

20 Janar – 18 Shkurt

Dashuria mban surpriza për ju sot dhe ju do të ndjeni zemrën tuaj duke rrahur shpejt për të dashurit tuaj. Tërheqja ju shtyn të jetoni këtë verë tashmë pa frena. Beqarët do të duhet të kapin të gjitha aspektet pozitive të një njohje që ata po kryejnë me ulje dhe ngritje. Pasi keni luftuar kundër një mijë pengesave, më në fund keni gjithçka nën kontroll.

Peshqit

19 Shkurt – 20 Mars

Yjet janë dashamirës dhe shpallin projekte të rëndësishme në dashuri. Megjithatë, pasioni do t’ju bëjë të pambrojtur! Beqarët do të merren nga mania e protagonizmit dhe do të shkëlqejnë kudo me hijeshinë e tyre misterioze. Do të keni një energji të madhe që do t’ju bëjë të ndiheni të fortë dhe të gatshëm të përballeni me çfarëdo që ju ndodhë.

Më shumë në këtë kategori: « Si ta kuptoni se dashuria ka mbaruar?
»
Article Logic
Execution time: 0.0040020942687988