INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HOROSKOPI DITOR sipas Paolo Fox/ Zbuloni me DETAJE çfarë do të ndodhë me 12 shenjat e ZODIAKUT gjatë kësaj dite

HOROSKOPI DITOR sipas Paolo Fox/ Zbuloni me DETAJE çfarë do të ndodhë me 12 shenjat e ZODIAKUT gjatë kësaj dite

Publikuar më: 08:05 24-05-2019

DASHI

Dy ditë interesante po vijnë: ju mund të fitoni një sfidë ose të rishikoni një histori dashurie. Udhëtimet kanë rëndësinë e tyre falë Diellit dhe Mërkurit në aspektin e mirë. Ju dëshironi të bëni gjëra të reja dhe mund të merrni edhe një propozim. Bizneset dhe marrëdhëniet e reja mund të jenë më me fat nëse lindin jashtë mjedisit të zakonshëm. Këshilla është që të lëvizni dhe të mos qëndroni në të njëjtin vend.

DEMI

Të premten dhe të shtunën duhet të përpiqeni të qëndroni larg polemikave dhe trazirave. E diela do të jetë më e mirë, por në këto 48 orë mund të ketë disa probleme. Nëse keni ndërmend të kryeni një projekt ose keni rikuperuar nga pikëpamja psiko-fizike, mund të përjetoni një moment stresi. Ju mund të diskutoni me një person që nuk sillet siç duhet. Ata që kanë përgjegjësi do të thirren për t’i respektuar ato.

BINJAKET

Kjo është një javë e rëndësishme, në të vërtetë Dielli dhe Merkuri janë në aspektin e shkëlqyer dhe kjo përfshin zgjidhje dhe ndërmjetësime në punë. Nëse keni ndonjë dyshim, më mirë merrni kohë dhe shtyni çdo vendim në fund të muajit. Këto dy ditë janë gjithashtu të rëndësishme për të gjetur përsëri dashurinë. Një kompromis do të nevojitet për t’u marrë me një padi. Ju do të duhet të diskutoni me një institucion apo një sigurim për t’ju marrë gjithçka që ju meritoni.

GAFORRJA

Fundjava e ardhshme është interesante. Yjet do të jenë bashkëpunëtorë sidomos të dielën. Në fillim të majit, dashuria nuk ka shkuar mirë, por tani ju doni të krijoni një marrëdhënie afatgjatë. Horoskopi është në favor të marrëdhënieve romantike dhe brenda tre muajsh do të ketë shpresa të reja edhe për ata që janë vetëm tani. Priten lajme dhe njohje të veçanta. Kujdes nga Dashi dhe Peshorja, janë shenja që mund të jenë të paqarta për ju.

LUANI

Kush ka një problem dashurie, duhet të jetë shumë i kujdesshëm gjatë fundjavës. Dikush duhet të kuptojë se çfarë ndodh në çift, pasi emocionet e përjetuara në muajin e fundit duket se po veniten. Pavarësisht se jeni në dashuri, ka gjasa që këto ditë ta shihni partnerin e tyre më pak, për arsye të ndryshme. Një ndjenjë e fortë mund të humbasë intensitetin dhe ta vini personin në dyshim. Ka një rënie të energjive.

VIRGJERESHA

Ju nuk jeni një person i pabesë, përkundrazi. E megjithatë, nëse ka pasur fërkime dhe kohë shumë të vështira, dikush mund të tundohet të shikojë përreth. Megjithatë, me Venusin dhe Saturnin në aspekt shumë të mirë, duhet të ketë më shumë stabilitet në dashuri. Diçka tjetër mund të kenë ata që duan të shkojnë e të jetojnë së bashku ose të martohen. Një shkelje mund të jetë e dëshirueshme nga ana e atyre që jetojnë një marrëdhënie që ka qenë e palumtur për një kohë të gjatë dhe nuk kanë guximin ta mbyllin atë. Këshilla nuk është që të tradhëtoni, duke pasur parasysh natyrën tuaj, do të pendoheshit.

PESHORJA

Ju keni tendencë për të lë pas dore një siguri që në të vërtetë nuk e keni. Ju keni mungesë force dhe instinkti, por shpesh e ndjeni nevojën për t’u siguruar. Në të njëjtën mënyrë, mund të dukeni të qetë edhe kur nuk jeni, sepse keni frikë nga dështimi ose sepse brenda, fshihen emocionet që të shqetësojnë. Pas një periudhe shqetësimi të përjetuar në mes të muajit prill dhe fillimit të majit, mund të zgjidhni një problem dhe të rifitoni forcën më të madhe fizike, pas tre ditësh shumë të rënda.

AKREPI

Gjendje kritike mes të Premtes dhe të Shtunës, jeni në konfuzion të madh dhe rrjedhimisht jeni shumë të shqetësuar, gjë që shkakton dëm në marrëdhëniet romantike. Distanca mund të jetë një problem, të çojë në një kthim të provokimeve që dukeshin të fjetura në kohët e fundit, duhet të kërkoni me bindje pak qetësi dhe të qëndroni larg provokatorëve që do t’ju fusnin në siklet. Për takime të reja ose diskutime të dashurisë, më mirë të prisni për të dielën, ditë më efektive.

SHIGJETARI

Janë ditë më të mira për ndjenjat, pas një faze braktisjeje. Diçka rreth profesionit duhet të bëhet e qartë, në një moment ndryshimi, shumë nuk e kanë shqyrtuar ende një marrëveshje pune. Disa nga ju duhet të këshilloheni me një ekspert. Obligimet sentimentale të lindura në fund të prillit janë ende interesante, megjithatë, dashuria shkon në sfond, në një kohë kur jeni të përqendruar në punën dhe studimin. Ose thjesht duhet të përballeni me një moment të lodhjes së tepruar.

BRICJAPI

Yjet e mira për ndjenjat këtë fundjavë, veçanërisht e diela mund të japë emocione. Duhet të keni referenca të qëndrueshme, veçanërisht nëse keni mbyllur një marrëdhënie në fund të prillit, është e rëndësishme që të keni njerëz të vërtetë pranë jush. Disa besojnë se janë tradhëtuar nga pritshmëritë, fundjava mund të sjellë avantazhe dhe zgjidhje për çiftet që ende nuk janë ndalur. Një horoskop i favorshëm për ata që duan të flasin për dashurinë ose të bëjnë një zgjedhje të rëndësishme për të ardhmen.

UJORI

Duhet të kesh kurajë të madhe për t’u përballur me një diskutim dashurie midis të premtes dhe të shtunës dhe duhet të jeni shumë të qartë, duke pasur parasysh se ndonjëherë të qenit i sinqertë gjithashtu do të thotë përballje me disa vuajtje. Shpesh kërcënoni t’i jepni fund marrëdhënieve që nuk funksionojnë, por pastaj, në fakt, nuk materializohen. Marrëdhëniet në krizë duhet të mbrohen, për disa kohë mungojnë stimuj edhe në ato të rëndësishme, për më tepër, disa projekte janë bërë të kotë tashmë, nga ngjarje të paparashikuara.

PESHQIT

Puna krijon një gjendje acarimi, ka marrëveshje që janë të vështira për t’u përfunduar, ndërmjetësimi është i nevojshëm, ndoshta ju ndjeni pak vëmendje ndaj jush. Nëse është kështu, lëvizni ujin dhe vendosni në plan të parë nevojat tuaja. Në dashuri, kohët e fundit ka pasur një distancë fizike por edhe psikologjike, sipas bota.al Ju tentoni të fshiheni për të shmangur konfliktet dhe konfrontimet, duket se nuk doni as të sqaroheni. Ata që kanë hequr dorë nga një histori në javët e fundit duhet të përqëndrohen në të ardhmen që duket interesante. Miqësitë e lindura tani, mund të sjellin diçka më shumë.

Article Logic
Execution time: 0.0030629634857178