INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këtë po që nuk e prisnim! Keisi me siguri qenka prekur nga fjalët e Stresit dhe shihni çfarë bën tani! [FOTO]

Këtë po që nuk e prisnim! Keisi me siguri qenka prekur nga fjalët e Stresit dhe shihni çfarë bën tani! [FOTO]

Publikuar më: 09:26 06-08-2019

Ndarja e reperit Stresi nga bashkëshortja, Keisi, ka bërë bujë javët e fundit në media dhe është komentuar gjatë për shkak se çifti u ndan pak para dasmës.

Ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram dhe madje Keisi u largua pak ditë më parë nga Shqipëria për në Kanada dhe Stresi nuk e shoqëroi.

Ndërkohë, ditën e djeshme reperi habiti fansat teksa nëpërmjet një postimi i bëri një dedikim ish bashkëshortes.

“Buzëqesh që mos ta marrin vesh.”, shkruante ai pranë fotos duke treguar kështu që pavarësisht se duket mirë nga jashtë, përbrenda është i prekur dhe kjo për shkak të Keisit.

Këtë dedikim prekës siç duket Keisi e ka parë dhe së fundmi në Instastory ajo ka publikuar një foto ku në sy bie varësja e saj e floririt.

Në të shihet germa ‘A’ që është emir i vërtetë i Stresit Arkimed. Siç duket pavarësisht ndarjes, Keisi ende i mban gjërat që ka blerë për Stresin.

ryhjdrfyn.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034759044647217