INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Kepi i Tundimeve' me VIP-a, zbulohen personazhet që do të marrin pjesë në reality show (Emrat)

'Kepi i Tundimeve' me VIP-a, zbulohen personazhet që do të marrin pjesë në reality show (Emrat)

Publikuar më: 12:31 02-06-2023

Reality show “Kepi i Tundimeve” u realizua për herë të parë vitin e kaluar në bregdetin e Kepit të Rodonit, ku personazhe të njohur e të panjohur duhet t’i rezistonin njëri-tjetrit, në këmbim të një shpërblimi. Edhe këtë verë, programi do të jetë sërish në ekranin e “Top Channel”, ndërkohë që kanë dalë disa detaje të reja mbi risitë e këtij sezoni.

“Kryefjala” ka zbuluar se “Kepi i Tundimeve” këtë verë do të ketë pjesëmarrës personazhe të njohur si Jori Delli, Ronaldo Sharka, Mevlan Shaba dhe partnerja e ti, e shumë të tjerë.

Sipas informacioneve, mësohet se emisioni do të xhirohet në Turqi. Derisa këto lajmë të konfirmohen nga vetë organizatorët mbeten veçse thashetheme korridori.

Article Logic
Execution time: 0.0038869380950928