INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtarja shqiptare poston këtë FOTO, habiten fansat! E quajnë 'kopje e frikshme' e Elvana Gjatës dhe me të drejtë!

Këngëtarja shqiptare poston këtë FOTO, habiten fansat! E quajnë 'kopje e frikshme' e Elvana Gjatës dhe me të drejtë!

Publikuar më: 19:15 05-01-2019

Nuk është Elvana Gjata edhe pse nga këto foto mund të betoheshit se është pikërisht ajo...

Megjithatë, ashtu si këngëtarja, e cila ka nisur një karrierë ndërkombëtare në muzikë, edhe sozia e saj është një këngëtare, por ende në hapat e para për një karrierë sa më të suksesshme .
Diona Fona është nga Kosova dhe prej më shumë se dy vite është bërë pjesë e tregut të muzikës shqiptare. Ajo ka lançuar disa këngë me videoklipe, të cilat kanë rezultuar të suksesshme. Por edhe në media Diona ka qenë e pranishme herë herë për projektet e saj, por sidomos për lidhjen e saj tësupozuar me reperin Ledri Vula.

Megjithatë ajo shpesh komentohet edhe për ngjashmërinë e saj me Elvana Gjatën dhe vlen të thuhet se mund t'i ngatërrojmë shumë lehtë.

Në një intervistë Diona ka thënë se është adhuruese e Elvanës dhe se e vlerëson shumë muzikën e saj, por në një ndër postimet e saj të fundit në rrjete sociale, fotoja më poshtë, Fona është komentuar nga shumë ndjekës se te këto foto ajo duket identike me Elvanën dhe ne u japim shumë të drejtë ndjekësve pasi ngjashmëria vërtet është shumë e madhe.

dionaa1.pngdionaa.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0072948932647705
    array(1) { ["section"]=> string(117) "kengetarja-shqiptare-poston-kete-foto-habiten-fansat-e-quajne-kopje-e-frikshme-e-elvana-gjates-dhe-me-te-drejte-83538" }