INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upss! Ledri Vula dhe këngëtarja seksi shqiptare në një lidhje dashurie? Ja ku u panë së fundmi [FOTO]

Upss! Ledri Vula dhe këngëtarja seksi shqiptare në një lidhje dashurie? Ja ku u panë së fundmi [FOTO]

Publikuar më: 22:08 29-06-2018

Ledri Vula është një ndër artistët më IN të momentit dhe këtë e tregojnë HIT-et që ka deri më tani, ende pa filluar vera. Pas publikimit të këngës 'Princess Diana', reperi i na habiti të gjithëve me një foto të postuar në ‘Insta story’, ku shihej përkrah këngëtares seksi shqiptare, Diona Fona. Pasi e bëri ‘tag’, Vula i vendosi edhe një ‘emoji’ princeshe bashkangjitur.

Por menjëherë pas kësaj fotoje, ku të gjithë menduan se Diona dhe Ledri ishin në një lidhje dhe kanë pritur deri më sot për bashkimin e dyshes. Ata u panë mjaft të afërt në videot që postuan secili dhe tani edhe pse enigmatike të gjithë po ‘vrasin’ mendjen: A janë bashkë? Mund të themi se shkojnë si ‘couple goals’, por nuk mund të themi se ende artistën nuk kanë dhënë një përgjigje, qoftë edhe duke e mohuar./intv.al/

810dff20-3400-4583-9bbc-7af3440619f6.jpg

486b7ab6-c182-4f9d-bf49-c94090e04998.jpg

63e9d823-1e7d-4ce2-969f-f09fbeac68b6.jpg

0eb5d3a9-17c2-4bf5-907d-05b5dd567c3e.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071890354156494
    array(1) { ["section"]=> string(103) "upss-ledri-vula-dhe-kengetarja-seksi-shqiptare-ne-nje-lidhje-dashurie-ja-ku-u-pane-se-fundmi-foto-63257" }