INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtarja shqiptare bie në prangat e policisë. I gjejnë lëndë narkotike dhe...

Këngëtarja shqiptare bie në prangat e policisë. I gjejnë lëndë narkotike dhe...

Publikuar më: 18:10 18-11-2018

Këngëtarja shqiptare e njohur si Baby G ka rënë në prangat e policisë. Ajo është arrestuar nga policia e Kosovës mbrëmjen e kaluar, ndërsa i është gjetur edhe lëndë narkotike.

Sipas IndeksiOnline, Baby G ishte në gjendje të rëndë shëndetësore gjatë arrestimit. Ajo kishte konsumuar shumë lëndë narkotike dhe i kishte përzier ato.

Pas arrestimit ajo është dërguar në spitalin e QKUK-së në Prishtinë dhe më pas në Psikiatri ku vazjdon ende të qëndrojë.

bayyyggg.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037028789520264