INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kendall Jenner dhe Bella Hadid ndezin Monakon me bikini në jahtin e tyre privat luksoz [FOTO]

Kendall Jenner dhe Bella Hadid ndezin Monakon me bikini në jahtin e tyre privat luksoz [FOTO]

Publikuar më: 15:39 26-05-2019

Kendall Jenner dhe Bella Hadid, janë dy shoqe shumë të mira dhe të lumtura. Modelet kanë shpërthyer gjatë fundjavës së dytë të Festivalit të Filmit në Kanë në Francë dhe dinë si ta shijojnë.

Të shtunën, të dyja modelet kanë bërë një udhëtim me jaht, të shoqëruar nga Luka Sabbat, si dhe Kris Jenner dhe i dashuri i saj, Corey Gamble. Kendall gjithashtu ka bërë shëtitje me motorr uji fare e vetme me bikini të bardha me pika të zeza ku dallohen mjaft mirë format e bukura të saj trupore, ndërsa Bella shihet e veshur me xhinse dhe një këmishë.

Më vonë, Kendall ndryshoi veshjen e saj duke veshur një kostum të ndezur me xixa ngjyrë bronz, dhe Bella ndryshoi pamjen e saj të rastësishme në një fustan të verdhë, pasi ato po transferoheshin në një anije tjetër dhe për tu rikthyer në tokë. Ato kanë pasur një atmosferë të butë dhe argëtuese, duke pirë disa pije të shoqëruara me buzëqeshjet e tyre.

Për një rikujtim, Kendall u nda kohët e fundit nga ylli i NBA Ben Simmons, por mesa duket në foto ajo duket sikur e ka lënë pas atë histori.

Me sa duket, modelet kanë gëzuar përvojën e tyre të Kanës pa u shoqëruar me njerëz të tjerë të rëndësishëm, dhe ne i mbështesim plotësisht në këtë ditë të bukur të shoqëruara me verë.

Kendall-Jenner-Bella-Hadid-Cannes-Yacht-Photos-May-2019.jpg

Kendall-Jenner-Bella-Hadid-Cannes-Yacht-Photos-May-2019_1.jpg

Kendall-Jenner-Bella-Hadid-Cannes-Yacht-Photos-May-2019_2.jpg

Kendall-Jenner-Bella-Hadid-Cannes-Yacht-Photos-May-2019_3.jpg

13950718-7070283-image-a-75_1558801309950.jpg

13950062-7070283-Woo_Bella_was_naturally_kitted_out_in_designer_garb_as_she_went_-a-13_1558800084038.jpg

Kendall-Jenner-Bella-Hadid-Cannes-Yacht-Photos-May-2019_4.jpg

Kendall-Jenner-Bella-Hadid-Cannes-Yacht-Photos-May-2019_5.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.020149946212769