INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kejvina ndryshon pamjen në mënyrë DRASTIKE dhe me siguri s’do e njihni! [FOTO]

Kejvina ndryshon pamjen në mënyrë DRASTIKE dhe me siguri s’do e njihni! [FOTO]

Publikuar më: 20:27 07-11-2019

Një tjetër bionde besnike ndër vajzat e njohura shqiptare ka vendosur të surprizojë me ndryshimin në pamje të jashtme. Kejvina Kthella ka pozuar në foton më të fundit me flokë të gjatë e ngjyrë të errët dhe nuk mund ta mohojmë që duket krejtësisht ndryshe. Ndonëse kjo duket të mos jetë zgjedhja e përhershme e Kejvinës, ndjekësit kanë nisur menjëherë ta komplimentojnë.

Nuk dihet nëse Kejvina vendos të shndërrohet në brune për disa kohë, megjithatë një foto e tillë ka sjellë reagim pozitiv nga përdoruesit e Instagramit.

View this post on Instagram

[email protected]_merja ?

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Article Logic
Execution time: 0.0035879611968994