INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Keisi feston sot ditëlindjen, STRESI i bën surprizën e veçantë nga burgu! [FOTO]

Keisi feston sot ditëlindjen, STRESI i bën surprizën e veçantë nga burgu! [FOTO]

Publikuar më: 12:46 11-02-2019

Stresi dhe Keisi janë duke vuajtur largësinë ndaj njëri-tjetrit. Ditën e sotme, partnerja e reperit shumë të njohur, Stresit, feston ditëlindjen e saj. Megjithëse ndodhet në Kanada, nuk kanë munguar surprizat nga familjarët e Stresit, të cilët e kanë befasuar me një tortë dhe disa dhurata.

Por nuk kishte sesi të mos i vinte urimi më i bukur nga dashuria e jetës së saj. Përveç këtij urimi në instastoryn e Keisit shikojmë tortën nga familja e Stresit të cilët i urojnë asaj ditëlindjen, dhuratë nga familja e saj. Mirepo asaj më shumë në sy nga të gjithë këto është urimi që ka marrë nga Stresi. "Edhe 100 e shtrenjta ime. Gëzuar ditëlindjen dashuria ime."- shkruan ai krahas fotove të publikuara në instagram.

jtjt.jpg

lush.jpg

at.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027611255645752
    array(1) { ["section"]=> string(82) "keisi-feston-sot-ditelindjen-stresi-i-ben-surprizen-e-vecante-nga-burgu-foto-86689" }