INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kastro Zizo GAY? Këngëtari flet hapur për prirjet seksuale: ''Më kanë kërcënuar...''

Kastro Zizo GAY? Këngëtari flet hapur për prirjet seksuale: ''Më kanë kërcënuar...''

Publikuar më: 10:25 18-05-2019

"Kam pasur kërcënime nga komuniteti LGBT, që më thonë të dal hapur. Çfarë të dal hapur?",- Kastro Zizo, e ka mohuar publikisht të jetë "gay", në emisionin e tij "Late Night Show", pas disa aludimeve dhe shkrimeve që janë bërë së fundmi në "online", rreth prirjeve të tij seksuale.

"Edhe po të doja, ta kërkoja thellë në veten time më mungon pjesa më e rëndësishme, të pasmet e mia dhe kur them të pasme e ka fjalën gjithmonë me eksportet dhe output mendon që unë kam kundrejt këtij komuniteti",- është shprehur Kastro.

Madje Kastro, është shprehur se nëse do të ishtë gay, do të ishte i pari që do ta zbulonte:

"Miqtë e mi, nëse do të doja të isha gay do ishte i pari që do ta ndaja me ju me lumturinë më të madhe, për të të kërkuar dashurinë time të vërtetë, por nuk jam",- ka shtuar Kastro Zizo./intv.al

Article Logic
Execution time: 0.0031840801239014