INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
KafeIN/”Rrëfehet” Kastriot Tusha: Karrierën muzikore e menaxhoj vetë, s’dal nga natyra ime [VIDEO]

KafeIN/”Rrëfehet” Kastriot Tusha: Karrierën muzikore e menaxhoj vetë, s’dal nga natyra ime [VIDEO]

Publikuar më: 11:27 08-05-2019

Ai është tenor dhe këngëtar i serenatave dhe muzikës popullore.
Kastriot Tusha vazhdon të jetë aktiv në skenë duke mbetur sharmant dhe të mos ndryshojë megjithë kalimin e viteve.
I ftuar në emisionin “KafeIN”, gjatë intervistës me moderatorin Flavio Qarri, artisti Kastriot Tusha ka treguar për karrierën e tij muzikore ku nuk mungojnë as turnetë në rajon e më gjerë.
“Në karrierën time jam përpjekur të ruaj natyrën time dhe e kam menaxhuar vetë. Kam bërë cfarë më ka dashur shpirti dhe nuk kam rrezikuar me trendet muzikore. S’më ka pëlyqer boomerangu:, tha tenori Kastriot Tusha.
Ndiqni intervistën e plotë në videon më poshtë

Article Logic
Execution time: 0.0033071041107178