INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
KafeIN/ Klajdi Musabeliu, tregon për jetën e tij të re në Sicili [VIDEO]

KafeIN/ Klajdi Musabeliu, tregon për jetën e tij të re në Sicili [VIDEO]

Publikuar më: 13:25 26-06-2018

Besoj të gjithë i mbani mend “Ethet e së premtes”? Nga aty ka dalë shumë këngëtarë të talentuar, njëri prej tyre është edhe Klajdi Musabelliu i cili padyshim është një këngëtar shumë i dashur për publikun Shqiptar.

Ditën e sotme më anë të një lidhje telefonike, Klajdi u bë pjesë e emisionit “KafeIN” në INTv dhe In Radio 105.7, ku tregoi për jetën e tij të re në Sicili.

I pyetur nga Flavio, për arsyen e largimit nga Shqipëria, këngëtari u shpreh se lëvizi për një jetë tjetër, pra për një jetë më të mirë.

Tashmë ai jeton dhe punon në Sicili, një resort , ku bën punën e PR si dhe u tregon vendin turistëve.

Ndërsa për jetën e tij private ai u shpreh se është single.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

Article Logic
Execution time: 0.0031559467315674