INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk ka më fjalë! Me këtë foto Zayn Malik dhe Gigi Hadid na treguan shumë gjëra...[FOTO]

Nuk ka më fjalë! Me këtë foto Zayn Malik dhe Gigi Hadid na treguan shumë gjëra...[FOTO]

Publikuar më: 13:31 26-06-2018

Të gjithë dyshuan se janë ndarë dhe mediet ndërkombëtare në lajmet rozë e konfirmuan këtë gjë duke shkaktuar edhe më shumë bujë në publik.

Fansat u hidhëruan nga ky lajm, pasi Gigi Hadid dhe Zayn Malik konsiderohen si një nga çiftet më simpatikë të showbizz-it.

Disa foto të shkrepura nga paparazzët më pas treguar se dyshja janë rikthyer pasi u kapën mat duke shkëmbyer një puthje intime mes tyre.

Tani me siguri askush nuk do të ketë më shumë dyshime pasi ka qenë Gigi e cila është bërë pak nostalgjike dhe ka postuar një foto në Instastory të datës 9 maj, ku shfaqet e transformuar si Ufo me disa efekte të përdorura dhe përkrah saj shfaqet simpatiku Zayn.

Mesazhe të qarta këto! Zayn dhe Gigi tashmë me siguri janë në krahët e njëri-tjetrit./intv.al/

cftgh4_w5.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0034661293029785