INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
KafeIN/ Fotografi i kryebashkiakëve zgjedh mes Ramës, Bashës dhe Veliajt.

KafeIN/ Fotografi i kryebashkiakëve zgjedh mes Ramës, Bashës dhe Veliajt.

Publikuar më: 10:15 05-07-2018

Gent Onuzi, fotografi i Bashkisë Tiranë ka dhënë sot në KafeIN mendimin e tij për fiksimin për figurën perfekte.

Gjatë diskutimit për perfeksionin, Onuzi është pyetur se me cilin prej kryebashkiakëve Edi Ramës, Lulzim Bashës dhe Erion Veliajt është kënaqur vërtët duke punuar. Ai është shprehur se Edi Rama është shumë kërkues, por gjithashtu një shkollë më vete, e cila e ka bërë të mësojë shumë. Kryetari i opozitës, Lulzim Basha, ka qënë një dorë e lirë dhe e ka lënë të eksplorojë rreth fotografisë, ndërsa për kryetarin e Bashkisë Tiranë, Erion Veliajn, Genti ka thënë që ka qënë me fat që ka punar me një person të tillë.

Në fund ai zgjodhi Erion Veliajn si personin me të cilin është kënaqur duke punuar.

 

Article Logic
Execution time: 0.0034799575805664