INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ka disa sekrete për një eksperiencë seksi të paharrueshëm, zbulojini

Ka disa sekrete për një eksperiencë seksi të paharrueshëm, zbulojini

Publikuar më: 17:34 06-09-2017

Seksi i mirë është shumë i rëndësishëm për një marrdhënie sa më të mirë e te gjatë në çift. Në këtë artikull po ndajmë me ju disa sekrete për një jetë sa më të pasur seksuale.

1: Jini gjithnjë reciprokë në seks
Nëse doni të keni një jetë sa më aktive seksuale, jini të hapur dhe reciprokë me partnerin tuaj. Nëse ai nuk kursehet për “kuli lingus”, atëherë mos u kurse edhe ti për orale.

2: Eksploro seksin anal
Seksi anal shërben edhe për tiu larguar disi rutinës në seks. Mos ki frikë të eksplorosh këtë eksperiencë të re.

3: Ktheje darkën e përbashkët në zonë flirti
darka është një vend ideal për të flirtuar me partnerin. Vishu seksi dhe ushqeje atë duke e intriguar dhe do ta shohesh se so do të rritet dëshira seksuale e partnerit.

4: Ji ekspresive
Shprehja atij dashurinë dhe dëshirën që ke për të sa më shumë të mundesh. Është celësi për një seks fantastik.

5: Besoji partnerit tënd
Largoje frikën dhe besoji partnerit tënd, ji sa më e shpenguar me të dhe kij guximin të provosh pozicione dhe vende të reja që do ndezin dëshirat tuaja seksuale.

Article Logic
Execution time: 0.0034070014953613