INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ka blerë klikimet? E “kryqëzuan” për këngën e re, reagon për herë të parë Melisa, ja ç’ka bërë!

Ka blerë klikimet? E “kryqëzuan” për këngën e re, reagon për herë të parë Melisa, ja ç’ka bërë!

Publikuar më: 13:31 23-02-2021

Ish-konkurrentja e programit “Për’puthen”, Melisa Lleshi debutoi dy ditë më parë në muzikë, duke realizuar kështu ëndërrën që e kishte prej 7 vitesh.

Kënga po rezulton e suksesshme, pasi kënga arriti mbi 1 milion shikime në Youtube për vetëm 24 orë.

Nga ana tjetër, kanë qenë të shumta kritikat që i janë bërë kësaj kënge nga ndjekësit e Melisës, të cilët nëpërmjet komenteve në rrjetin e saj në Instagram, e akuzojnë atë për autotune.

“Ka aq shumë autotune saqë zëri i Melisës është ndryshuar në 80%”, shkroi njëri prej komentuesve.

Të tjerë gjejnë rastin t’i shoqërojnë me nota humori kritikat e tyre, megjithatë ka një numër të madh fansash të cilët e pëlqejnë dhe e urojnë Melisën për projektin e saj muzikor.

Duke marrë shkas nga kritikat e shumta, Melisa i është përgjigjur të gjitha akuzave për Auto-Tune në këngën e saj "U kry" me anë të një videoje duke kënduar live.

sgq.png

 

Gjithashtu ajo ka ironizuar edhe komentet që ka blerë klikimet, duke treguar “impressions” që ka marrë në Instagram.

tune.png

Article Logic
Execution time: 0.0033299922943115