INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jo vetëm që janë ribashkuar, por Bora dhe Donaldi shkojnë si ÇIFT në dasmën e personazhit të njohur!

Jo vetëm që janë ribashkuar, por Bora dhe Donaldi shkojnë si ÇIFT në dasmën e personazhit të njohur!

Publikuar më: 15:30 02-10-2022

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij, Vlera Devolli kurorëzuan dashurinë e tyre. Në natën e parë të tetorit, çifti kurorëzon në martesë dashurinë e tyre 5-vjeçare. Pjesë e ceremonisë ishim miq të afërt të çiftit, por edhe shumë personazhe të njohur publikë si edhe figura politike.

Dasma është dokumentar në rrjetet sociale nga VIP-at, e teksa po i’u hidhnim një sy, vumë re që të pranishëm ishin Donaldi dhe Bora si çift.

Ata jo vetëm që kanë shkuar si çift, por në videot që qarkullojnë në rrjetet duket se janë kënaqur duke kërcyer.

 

@big_londra #AlbaniaMeme7#durrsi #albania #albaniangirls #kosovatiktok#????? #donxhoni #donxhonii #kosova #kosovaalbania #kosovare #prishtina #tirana ♬ original sound - Klan Albania
Article Logic
Execution time: 0.0032439231872559