INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jo vetëm në 'Për'puthen', zbulohet në cilin program televiziv tjetër e kemi parë Aristelën!

Jo vetëm në 'Për'puthen', zbulohet në cilin program televiziv tjetër e kemi parë Aristelën!

Publikuar më: 22:34 07-04-2021

Shumë nga konkurrentët e programit të njohur dashurisë i kemi parë diku edhe më parë dhe kjo tregon pak se e duan shumë kamerën dhe famën.

Melisën e kemi parë, Sara, Tean gjithashtu, por me siguri po thoni me vete se ku e keni parë Aristelën; vajzën që nuk ka shumë që është bërë pjesë e programit.

Nëse nuk po ju kujtohet ku e keni parë Aristelën, Afterparty.al na zbuloi se dikur ajo ka qenë pjesë e emisionit “Hostel by Anabel”.

 B08B7733-EAD2-4FD8-9FA2-7CEB1E6C64E6.png

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0066351890563965