INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jo vetëm Meritoni quajti 'vajzë' Noizyn, tani Trejsi 'gjuan në fytyrë' Feron dhe e quan 'VAJZË, por jo seksi' [VIDEO]

Jo vetëm Meritoni quajti 'vajzë' Noizyn, tani Trejsi 'gjuan në fytyrë' Feron dhe e quan 'VAJZË, por jo seksi' [VIDEO]

Publikuar më: 22:11 10-10-2020

Një javë më parë po në emisionin "Shiko Kush LUAN", showbizz-it shqiptar iu shtua një "sherr" i ri, ai mes Meritonit dhe Noizyt, ku ky i fundit reagoi pasi moderatori e quajti 'vajza repere më pak e talentuar'. (lexo këtu)

Këtë herë 'sherri' do rindizet nga Trejsi Sejdini dhe Fero.

Modelja e njohur u vendos në “ring” përballë personazheve VIP me të cilët ka miqësi por edhe “armiqësi”. Si duket marrëdhënia mes Trejsit dhe reperit Fero nuk është më e njëjta. Dikur miq, ndërsa sot “armiq”.

Gjatë sfidës modelja u gjend para pyetjes: “Cila nga vajzat në thes është më pak seksi se ti?”

Pa hezitim Trejsi “gjuan në fytyrë” reperin; duke lënë të kuptohet se nuk kanë miqësi më dhe një ndër personazhet e njohur që e kanë bërë “block” është Fero.

“Shumë prej tyre më kanë “block”, tha Sejdini në fillim të lojës.

 

Article Logic
Execution time: 0.0037209987640381