INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jasha Jasha! Futbollisti me famë botërore “e djeg” me valle shqiptare, mos e humbisni! [VIDEO]

Jasha Jasha! Futbollisti me famë botërore “e djeg” me valle shqiptare, mos e humbisni! [VIDEO]

Publikuar më: 19:21 23-04-2018

Sa lezet kanë vallet shqiptare!

Është kënaqësi e madhe kur dëgjojmë të luhet këngë shqiptare në vende të ndryshme të botës dhe na bëhet më shumë qejfi kur shohim shqiptarët e famshëm teksa ruajnë traditat shqiptare. Një nga futbollistët më të mirë të momentit është Granit Xhaka që aktivizohet te Arsenal dhe gjitmonë publikon fotot e video duke dëgjuar këngë shqiptare.

Por së fundmi po qarkullon një video teksa shfaqet duke kërcyer valle shqiptare me partneren e tij Leonita Lekaj në Londër. Çifti po argëtoheshin me valle e këngë shqiptare në mes të Londrës video e cila është regjistruar në festën e 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës.

 

Article Logic
Execution time: 0.0033280849456787