INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Janë fallco! Shqipja “Për’puthen” godet: “Ana nuk krahasohet me mua, Tea eshte 0 me bisht!”

Janë fallco! Shqipja “Për’puthen” godet: “Ana nuk krahasohet me mua, Tea eshte 0 me bisht!”

Publikuar më: 22:10 05-12-2020

Shqipe Hysenaj ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën. 

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” u vendos në një sfidë me pyetje mjaft pikante në lidhje me konkurrentët e programit dhe teksa përgjigjej Shqipja duhet të grushtonte thesin në “ring” ku ishin të vendosura fotot e konkurrentëve.

Pyetjes “Cila nga vajzat në thes nuk krahasohet me ty?” Shqipja grushtoi dhe tha emrin e Anës (1), ndërsa Tean ajo e cilësoi si një “0 me bisht”.

Mirëpo pyetjes “Cili është personazhi më “fallco”/FAKE?”, Shqipja u përgjigj kështu:

Janë dy!, Ana (1) dhe Tea!

 
 
Article Logic
Execution time: 0.0031921863555908