INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ish-konkurrenti i Përputhen: Mikela dhe Erjoni nuk janë çift i vërtetë

Ish-konkurrenti i Përputhen: Mikela dhe Erjoni nuk janë çift i vërtetë

Publikuar më: 21:32 09-05-2022

Mikela dhe Erioni është dyshja më e fundit që doli çift nga "Përputhen", por jo të gjithë besojnë tek lidhja e tyre e ndër ta është dhe ish-konkurrenti Xhafer Thaqi. Ky i fundit i ftuar "Expuls", tha se Mikela dhe Erioni nuk i duken çift.

Xhaferi preferoi të mos fliste më shumë e duke ia lënë kohës. 

"Le t'ja lëmë kohës t'a shohim sa të vërtetë janë, mua s'më duken. Sidomos çifti i fundit Mikela dhe Erioni, por koha do flasë. Unë kam vërtetuar që nuk flas kot" - u shpreh ai!

Article Logic
Execution time: 0.0040879249572754