INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Instagram mori masa kundër reperit që ktheu profilin në PORNO, por nuk do ju besohet sa persona e panë 'Insta Story'-n e tij [FOTO]

Instagram mori masa kundër reperit që ktheu profilin në PORNO, por nuk do ju besohet sa persona e panë 'Insta Story'-n e tij [FOTO]

Publikuar më: 19:03 04-07-2018

Një ndër reperët amerikanë më të njohur dhe ndër me te komentuarit diteve te fundit eshte edhe Boonk Gang. Arsyen mund ta dini edhe shume prej jush, Kjo pasi reperi në fjalë postoi disa video ne 'insta story' ku shfaqej duke kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë teksa filmonte atë dhe veten. Të shumtë ishin përdoruesit e Instagram që e kanë raportuar, por mbas 8 orësh Instagram merr masa për reperin dhe dhe ja ka mbyllur fare llogarinë personale.

Pas këtij 8 orarëshi videot u bënë virale dhe tashmë mund të gjenden ngado, por e dini sa persona e panë 'Insta Story'-n e tij? Mbi 4 milion e 600 mije shikues. Wow, shifër e çmendur, kur e mendon se ai kishte vetëm 5 milion ndjekës në Insta./intv.al/

178f4ec9-2bb5-439b-bf8b-b6534c0dd926.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0075011253356934