INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Hyrje të reja në Big Brother VIP, zbulohen emrat! Ju pëlqejnë?!

Hyrje të reja në Big Brother VIP, zbulohen emrat! Ju pëlqejnë?!

Publikuar më: 16:29 12-10-2021

Sot banorët e shtëpisë më të famshme do të mbushin shtatë ditë të plota dhe po sot, do të ketë hyrje të reja. Pritet të jenë tre të njohur të tjerë që do t’i bashkëngjiten shtëpisë.

Një ndër ta përflitet se do të jetë këngëtarja Beatrix Ramosaj, e cila në fillim të tetorit siç konfirmojnë burime të Prive.al ka qenë duke u përballur me COVID-19. Ky fakt mund ta ketë shtyrë hyrjen e saj në shtëpinë më të famshme të shqiptarëve.

Tjetër emer i përfolur është ai i aktores Ema Andrea.

Mbetet të shihet sonte se kush do jenë emrat që do t’i bashkëngjiten aventurës 100 ditore me çmimin e madh prej 100,000 eurosh.

 

Article Logic
Execution time: 0.003040075302124