INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Harrojeni Instagramin dhe dasmën! A tregon ky veprim që Keisi dhe Stresi janë ndarë përfundimisht?! [FOTO]

Harrojeni Instagramin dhe dasmën! A tregon ky veprim që Keisi dhe Stresi janë ndarë përfundimisht?! [FOTO]

Publikuar më: 09:04 01-08-2019

Lajmi i ndarjes së Stresit me partneren e tij Keisi është një lajm i cili ka trazuar shtypin rozë këtë javë.

Asnjë prej dyshes nuk është prononcuar rreth gjërave duke i mbajtur brenda lidhjes së tyre, por kanë lëshuar shpeshherë thumba ndaj njëri-tjetrit në rrjete sociale. Dyshja nuk e ndiqte më njëri-tjetrin në rrjetet sociale dhe Keisi kishte fshirë të gjitha fotot dhe videot me Stresin dhe madje e kishte hequr edhe mbiemrin Lushaj nga bio i saj.

Ata kanë qenë aktiv këto kohë dhe kanë publikuar vazhdimisht foto dhe video teksa ndonëse të ndarë kanë treguar se vazhdojnë përditshmërinë e tyre normalisht dhe nuk kanë reaguar aspak për lajmet e ndarjes.

Keisi ka qenë për pushime në Shqipëri ditët e fundit, por në asnjë moment se kemi parë me Stresit, ndërkohë që largimi i saj drejt Kanadasë i shtoi edhe më shumë dyshimet për ndarje pasi çifti kishte planifikuar dasmën. Të paktën kështu la të kuptohej ai në një intervistë të fundit.

srut.jpg

 

Një gjë tjetër që na bën përshtypje është pikërisht fakti pse Stresi nuk e përcolli në aeroport. Ndërkohë që ajo ndodhej në kryeqytet, reperi publikonte foto dhe video nga udhëtimi në Vlorë me shoqërinë ku ka performuar në koncert.

motra.jpg

 

Siç duket Stresi se ka shoqëruar partneren e tij dhe ajo nuk është larguar në mënyrën më të mirë të mundshme ndoshta.

cand.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0038750171661377