INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
GJIKO e thotë TROÇ: Ja çfarë nuk më pëlqen te Elita Rudi [VIDEO]

GJIKO e thotë TROÇ: Ja çfarë nuk më pëlqen te Elita Rudi [VIDEO]

Publikuar më: 16:04 12-01-2020

Elita Rudi dhe Gjiko janë një nga çiftet më të njohur dhe më të komentuar të showbiz-it shqiptar. Ata kanë vite në një marrëdhënie bashkë. Së fundmi, Elita ka publikuar në Youtube videon “Sa mirë më njeh burri?”, ku i ka drejtuar Gjikos disa pyetje në lidhje me të. “Çfarë nuk të pëlqen te unë?”, e ka pyetur Elita Gjikon dhe ai i ka thënë se nuk i pëlqen fakti që kalon nga një muhabet në tjetrin. “Cfarë nuk më pëlqen te ti? Ke atë që e kanë gjithë femrat. Psh në muhabet kalon nga një temë në një temë tjetër, prej atje këtu, vec m’u kap diku. Ndoshta është dhe aftësia e gazetares, se ne djemt e kemi kur flasim, flasim vetëm për një temë edhe nuk i përziejmë kabllot”, është shprehur reperi. 

Article Logic
Execution time: 0.0033609867095947