INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gjëja më HOT që mund të keni parë sot! Iggy Azalea bën TWERK me streçe të tejdukshme dhe do ju ikë truri! [VIDEO]

Gjëja më HOT që mund të keni parë sot! Iggy Azalea bën TWERK me streçe të tejdukshme dhe do ju ikë truri! [VIDEO]

Publikuar më: 19:55 17-07-2018

Iggy Azalea nuk ka pasur asnjëherë komplekse për të treguar më shumë seç duhet dhe nuk e ka ndërmend të ndalet. Ajo është një nga reperet më të mira, por njihet gjithashtu për format e saj bombastike për të cilat e krahasojnë shpesh me Kim Kardashian. Por së fundmi Iggy ka ngacmuar imagjinatën e meshkujve me video të postuara në Instagram!

Këngëtarja e njohur na tregon edhe një herë se kur bëhet fjalë për tëerk ajo është NONA, pasi ky lloj kërcimi i përshtatet më së miri vitheve të saj të bëshme – dhe sigurisht reperja bjonde nuk kursehet për të pasur një performancë elektrizuese.

Me çfarë shihet në videot e publikuara në Instastory ajo është sfilitur mbrëmjen e së hënës nga lodhja.

Article Logic
Execution time: 0.0087950229644775