INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gazetarja e njohur i thotë ''njerëzit s’kanë bukë të hanë ti...'', reagon Enca, i jep këtë përgjigje [FOTO]

Gazetarja e njohur i thotë ''njerëzit s’kanë bukë të hanë ti...'', reagon Enca, i jep këtë përgjigje [FOTO]

Publikuar më: 20:59 26-08-2018

Enca ka publikuar sot klipin më të ri, “Rendez Vous” i cili sipas saj i kishte munguar verës dhe të gjithë po flasin për të. Këngëtarja e talentuar shfaqet në super formë dhe shumë seksi duke e bërë edhe më interesant klipin. Enca ka zgjedhur që një pjesë të këngës ta këndojë në frengjisht gjë që është pritur mjaft mirë nga fansat e kjo shihet fare mirë te klikimet. Në një pjesë të klipit Enca shfaqet duke hedhur qumësht në trupin e saj dhe lidhur me këtë, gazetarja e njohur, Fatma e “Thumb”, ka ironizuar komentet e fansave duke i shkruar Encës: “Njerëzit s’kanë bukë të hanë, ti derdh qumështin kot e më kot”.

Enca e ka filluar lojën e Fatmës dhe ia ka kthyer kështu: “Mu drodh dora moj motër”.

39269273_198765dsa7061279308_4417970980354260992_n.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0077540874481201