INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gashi e thotë TROÇ: Do nuse shqiptare që mos të kthehet më në SHBA! [VIDEO]

Gashi e thotë TROÇ: Do nuse shqiptare që mos të kthehet më në SHBA! [VIDEO]

Publikuar më: 17:29 10-09-2020

Reperi i njohur shqiptar me famë ndërkombëtare, Gashi, do të japë intervistën e tij të parë për një televizion shqiptar.

Gashi do të jetë pjesë e “Special Edition by Arjola” me moderatoren Arjola Shehu.

Ajo ka publikuar promon e intervistës, ku Gashi shprehet se dëshiron që kur të vijë në Shqipëri të gjejë një nuse këtu dhe mos të kthehet më në Amerikë.

Përpos kësaj, Gashi ka zbuluar se e ka në mendje të organizojë një koncert në Shqipëri, që dëshiron të jetë madhêshtor.

Megjithatë për më shumë detaje na mbetet të presim deri të hënën për të parë intervistën e plotë.

 

Article Logic
Execution time: 0.0078220367431641