INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Futbollisti SHQIPTAR kërcen me “të brendshme” në dhomat e zhveshjes dhe e gjithë bota po “çmendet”! [VIDEO]

Futbollisti SHQIPTAR kërcen me “të brendshme” në dhomat e zhveshjes dhe e gjithë bota po “çmendet”! [VIDEO]

Publikuar më: 19:45 23-10-2018

Mbrojtësi me origjinë shqiptare Shkodran Mustafi mori një fitore të kënaqshme me skuadrën e tij Arsenal, por në dhomat e zhveshjes fitorja nuk festohet në mënyrën tradicionale dhe Mustafi na ka befasuar të gjithëve duke u bërë viral nëpër mediat botërore.

Ai është kapur nga shoku i tij i skaudrës, i cili e ka nxjerr videon në Insta Story me këngën e Michael Jackson në sfond “The Ëay You Make Me Feel” dhe lojtari na tregon ca lëvizje prej balerini që i ka lënë të gjithë me gojë hapur.
Më poshtë video-ja.

Article Logic
Execution time: 0.0022408962249756