INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Forca dhe magjia” e natyrës, shijoni shkrepjen në sekondën e duhur [FOTO]

“Forca dhe magjia” e natyrës, shijoni shkrepjen në sekondën e duhur [FOTO]

Publikuar më: 16:39 17-08-2019

Natyra është sa e bukur, por dhe e “frikshme” njëkohësisht.

Dhe për të treguar këto dy elementë më shumë se 5700 foto morën pjesë në konkursin e vitit për foton më të mirë të motit nga e gjithë bota.

Re, vetëtima, shi, mjegull e borë janë motivet kryesore që paraqiten në fotografitë e mëposhtme. Një leksion shumë i mirë për ata që dashurojnë aparatin fotografik dhe ata që duan natyrën.

n8.PNG

n7.PNG

n6.PNG

n5.PNG

n4.PNG

n3.PNG

n2.PNG

n1.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0034959316253662