INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
FIFI liston 3 arsyet pse zihet me të dashurin: Ndiqte një vajzë në Instagram…

FIFI liston 3 arsyet pse zihet me të dashurin: Ndiqte një vajzë në Instagram…

Publikuar më: 12:33 01-12-2020

Mbrëmjen e djeshme Fifi ka qenë e ftuar në “N’drrimi i natës”, ku ka folur rreth shumë detajeve mbi jetën e saj personale dhe profesionale.

Ndër të tjera, e gjendur përball lojës “Haje ose thuaje”, Fifit i është kërkuar të listojë tre gjërat e fundit për të cilat është zënë me të dashurin, dhe ajo ka listuar: Për followers-at në Instagram, sepse ai ka ndjekur një “x” vajzë, pse nuk ka hapur telefonin dhe pse nuk ka kthyer mesazhet.

”Janë bazike, por edhe tek unë ndodhin.”- tha këngëtarja. I dashuri i saj jeton në Gjermani dhe nisur nga kjo, pak javë më parë Fifi tha në një intervistë se ka jetuar në Gjermani dhe me shumë qejf do rikthehej.

 

Article Logic
Execution time: 0.0029060840606689