INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
FERO pranoi publikisht NDARJEN dhe GABIMIN, por Arbenita e paska mendjen diku tjetër! [FOTO]

FERO pranoi publikisht NDARJEN dhe GABIMIN, por Arbenita e paska mendjen diku tjetër! [FOTO]

Publikuar më: 17:27 14-11-2019

Fero dhe Arbenita kanë qenë një nga çiftet më të komentuar të shoëbiz-it shqiptar, të cilët mesa duket, i kanë dhënë fund marrëdhënies që kishin bashkë. Dyshja janë ndarë pasi filluan të bashkëjetonin në Gjermani. Arbenita tashmë është larguar për në Londër ku po jeton. Së fundmi, Fero i është përgjigjur pyetjeve të disa fansave në Instastory. “A mund ta di a je nda prej bashkëshortes?”, e ka pyetur një fans dhe Fero e ka konfirmuar, duke u përgjigjur: “Pooo”. Kur reperin e pyetën se gabimi i kujt ka qenë që ata janë ndarë, Fero ka thënë se ka qenë gabimi i tij.

Arbenita nuk ka reaguar fare lidhur me këto lajme dhe krejt e qetë publikon shpesh foto e video të ndryshme në instastory. Ndërsa nëpërmjet një foto të publikuar së fundmi ajo na ka treguar fytyrën që bën kur mendon për “pite”.

Sigurisht që do na pëlqente një reagim i modeles, por e paska mendjen te ushqimi…si të gjithë ne sigurisht.

arbenita.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079250335693359
    array(1) { ["section"]=> string(95) "fero-pranoi-publikisht-ndarjen-dhe-gabimin-por-arbenita-e-paska-mendjen-diku-tjeter-foto-103131" }