INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fero çmendet pas Arbenitës dhe ja ku e tregon ''në shesh të burrave'' [FOTO]

Fero çmendet pas Arbenitës dhe ja ku e tregon ''në shesh të burrave'' [FOTO]

Publikuar më: 11:36 10-08-2019

Fero dhe Arbenita janë një nga çiftet më të komentuara dhe të dashura nga publiku. Ata duken shumë të dashuruar me njëri tjetrin dhe nuk ngurojnë ti shprehin ndjenjat dhe publikisht.

Arbenita së fundmi ka publikuar një foto me partnerin për të cilin thotë se e do shumë, ndërsa Fero ia kthen:

“Çmendem për ty!”

Kjo deklaratë publike dashurie i ka bërë ndjekësit e modeles të befasohen nga Fero, i cili duket tepër romantik!

Epo kur është fjala për dashurinë, të gjithë bëhemi ndopak romantikë, madje edhe reperat si Fero që bëjnë vetëm diss-e të fortësh!

cmendem.png

Article Logic
Execution time: 0.008098840713501