INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
FERO bën deklaratën e fortë për UNIKKATIL-in dhe me siguri nuk ju ka pëlqyer aspak, shikojeni këtu! [FOTO]

FERO bën deklaratën e fortë për UNIKKATIL-in dhe me siguri nuk ju ka pëlqyer aspak, shikojeni këtu! [FOTO]

Publikuar më: 21:31 24-10-2018

Feronit Shabani i njohur për publikun shqiptar si Fero është një nga personazhet më të komentuar në mediat online. Qasja e shpejtë e tij në muzikë ka bërë po ashtu që të jetë edhe shumë i suksesshëm, pasi projektet e tij muzikore janë dëgjuar dhe pëlqyer shumë nga publiku.

Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale dhe vazhdimisht u tregon fansave vetëbesimin që ka duke e cilësuar veten si reperin më të mirë shqiptar dhe jo vetëm.

Së fundmi ai është bërë pjesë e “pyetjeve-përgjigjeve” në instastoryn e tij. E në një nga pyetjet ku një fans i përmend Unikkatilin, reperi thotë: “Respekt për kohën e tij, tani është koha ime”.

Mirëpo me siguri fansat e Unikkatil nuk e kanë pritur mirë këtë përgjigje të Feros!

abbg.png

Article Logic
Execution time: 0.0035529136657715