INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Femrat mund t’ju lënë për këto 5 arsye. Meshkuj, hapini sytë!

Femrat mund t’ju lënë për këto 5 arsye. Meshkuj, hapini sytë!

Publikuar më: 14:04 14-08-2018
Çiftet ndahen për arsye të ndryshme.
Në këtë artikull specifikohen disa arsye jo të zakonshme, pse ndahen femrat nga partneri i tyre. 
 
1. Dallime në përdorimin e rrjeteve sociale
Kjo është një arsye jo e mjaftueshme për t’u ndarë, sipas intv.al. Disa femra thonë: Ai nuk kishte të njëjtin mendim për Netflix, prandaj nuk mund të vazhdonim më.
2. I nxituar 
Në një marrëdhënie, ndodh që edhe meshkujt të nxitojnë në lidhje me hapat që hedhin. Disa femrave kjo gjë nuk i pëlqen dhe ndihen të papërgatitura, për lidhje serioze. Në këtë rast, kërkojnë të ndahen.
3. Probleme me pamjen e jashtme
Këtu nuk bëhët fjalë, për mostërheqje fizike, por kur shikohet me detaje. Psh: gishtat e tij janë shumë të hollë, ose shikimi nuk është tërheqës. Këto janë detaje të parëndësishme të pamjes së jashtme, ndërsa disa femra shkojnë direkt në ndarje.
4. Dërgon video të vetes së tij
Disa femra kanë treguar se një ndër arsyet pse femrat janë ndarë, është se i dashuri i ka dërguar video ku tregon veten e tij duke bërë një aktivitet. Ndoshta, sipas intv.al  kjo tregon një shenjë mendjemadhësie për këto femra dhe preferojnë t’i japin fund lidhjes.
5. Aroma e keqe
Disa femra nuk tolerojnë aromën e keqe që mund t’i vijë partnerit të tyre. Ato nuk tentojnë ta vënë në dijeni dhe ta ndryshojnë situatën, por direkt i tregojnë ndarjen.
Burimi: MSN
Përshtati: Anisa Bega
Article Logic
Execution time: 0.0034329891204834