INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansja i tregon se shqiptarët krenohen me të, Bebe Rexha surprizon duke ia kthyer në SHQIP. Nuk duhet humbur! [FOTO]

Fansja i tregon se shqiptarët krenohen me të, Bebe Rexha surprizon duke ia kthyer në SHQIP. Nuk duhet humbur! [FOTO]

Publikuar më: 17:27 08-03-2018

Madje di edhe të shkruajë si të gjithë ne... me shkurtime! HAHA!

Një ndër këngëtaret me famë botërore më IN të momentit është dibrania e famshme, Bebe Rexha. Shpesh herë shprehemi sesa krenarë jemi me të edhe me artistët e tjerë shqiptarë që bëjnë të mundur që Shqiperia të dëgjohet nga e gjithë bota. Së fundmi një fanse shqiptare ka komentuar në një nga fotot e postuara nga këngëtarja Rexha, shkruan intv.al. Ajo i tregon se të gjithë ne krenohemi me të si dhe e uron për më shumë suksese, por ajo që na ka bërë përshtypje ishte reagimi i Bebes. Nga mijëra komente që i bëhen në foto ajo ka zgjedhur t’i përgjigjet fanses, madje edhe në shqip. “Flm”, ia kthen Bebe duke e bërë edhe tag./intv.al/

15a24f06-f88e-4d9e-b981-cdc658892aff.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034282207489014