INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansat kapën DETAJIN qesharak në foton gjatë pushimeve me Krenarin, por Luana as që ''e vrau mendjen'', ja ç’bëri sërish! [FOTO]

Fansat kapën DETAJIN qesharak në foton gjatë pushimeve me Krenarin, por Luana as që ''e vrau mendjen'', ja ç’bëri sërish! [FOTO]

Publikuar më: 13:36 28-02-2019

Prej disa ditësh këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca ndodhet me pushime në Maldive nga ku duket se po ia kalon shumë mirë. Fillimisht u përfol se mund të ishte me Krenarin, por më pas u zbulua se ishte e vërtetë pasi Luanën e tradhtoi një detaj ku reflektohej fytyra e partnerit të saj. Mirëpo moderatorja seksi nuk i ka kursyer aspak fotot dhe videot seksi e na duhet ta pranojmë që “e ka djeg” fare. Por në një foto ka marrë disa kritika nga fansat, pasi i thanë që nuk shkohet në plazh me taka.

luji.jpg

 

Por siç duket Luana as nuk e ka vrarë mendjen fare për këto komente dhe i veshi sërish këpucët me taka me një fustan rozë të hapur.

ps.png

 

Kot lodheni, Luana do i veshë sërish këpucët me taka në plazh!

 

Article Logic
Execution time: 0.00282883644104