INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansat i thonë se është e bukur, por me zërin si burrë! Këtë përgjigje të Kejvinës nuk e prisnit [FOTO]

Fansat i thonë se është e bukur, por me zërin si burrë! Këtë përgjigje të Kejvinës nuk e prisnit [FOTO]

Publikuar më: 15:07 24-05-2019

Kejvina Khella është p[adyshim një prej vajzave më të komentuara e të ndjekura të showbizz-it.

Shpesh nëpërmjet Instagramit Kejvina komunikon me ndjekësit e saj ku shprehin mendimet e tyre për të.

Së fundmi në një komunikim me ndjekësit e saj, një prej ndjekësve i ka thënë moderatores se ndonëse është shumë e bukur, zërin e ka si burrë.

Me sa duket këtë gjë Kejvina e ka marrë me shumë sportivitet dhe ka e ka pohuar. 

kejvinaaaa.jpg

Article Logic
Execution time: 0.019279003143311